Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šikana ze strany sousedů

Zdravím, potřeboval bych poradit, jak ,pokud možno, vyřešit moji situaci se sousedy. Jde o to, že mi si nikoho nevšímáme, ale je tu jedna stará důchodkyně. Pomlouvá nás, dělá naschvály, jednou jsem si nechal na chodbě kabelu s věcmi a ona to rozházela, že je to bordel. Jednou dokonce, sbírala po celé ulici! odpadky všeho druhu. Nacpala to do dvou velkých pytlů a dala nám to před dveře, že je to náš bordel, což byl nesmysl. Nebo jakýkoliv nepořádek, když je na chodbě, tak se to svádí na nás a dává se nám to před dveře. Už nám i párkrát kopla do dveří. Naproti tomu, před jinými sousedy je naprosto přátelská a přetvařuje se. Rád bych to vyřešil přes policii, aby dostala aspoň pokutu nebo tak, ale je bláznivá, tak aby to někam vedlo. Mluvit se s ní nedá, ani po dobrém, ani po zlém. Poraďte prosím, je tohle chování ještě normální? Děkuji.

Ahoj kamoska ma neco podobnyho ale narkli ji ze hazi maso k sousedum a sousedi jse nani domlouvaji ze ji psychycky ublizej az budou s manzelem spolu ze na ni budou kricet ..takhle je psychycky na dne az bere stoho prasky.az jeji manzel odjede do prace tak za ni pujdou vyridej si to sni vsude ji roznesli na kopytech