Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obtěžující telefonáty?

Chtěl bych se zeptat, jestli je legální rozmístit na internet velké množství inzerátů nabízejících práci, nebo erotické aktivity ( zdarma i za úplatu), a jako kontakt uvést číslo do kanceláře jedné firmy, popřípadě i čísla na její vedoucí zaměstnance a majitele. Nebyly by tam skutečné fotky ani jména těch lidí, ani jméno firmy. Děkuji za řadu.

Touto metodou bych jim chtěl ukázat, že svoje výhružky myslím vážně. Mám na ně ještě něco lepšího, zcela legálního, jenže když to použiju, tak už nebudu mít nic, čím bych je mohl dál vydírat. Takže bych rád ten tlak nějak stupňoval.

To já taky doufám, že dostanu, co mi patří. Jinak bych to nedělal. Já nejsem z principu špatnej člověk. Vrátil jsem stařence zlato, co ztratila a na silnici sbírám hlemýždě, aby je něco nepřejelo. Akorát se mi nesmí křivdit. To se pak stávám nepříjemným a končí to tak, že o mně prohlašují, ž jsem " nehezkej a nehodnej člověk".

Přesně.v té naší ekonomice se bojuje blbě, ale občas to jde. Já totiž mám 2 smlouvy. Jednu, příšerou, s rozhodčí doložkou kterou jsem nepodepsal, ale shodou okolností mi zůstala, a pak tu trošku snesitelnější s mým podpisem. Tu první by firmička chtěla strašně zpátky, jenže to se nikdy nestane. Ještě je musím přesvědčit, že jsem schopnej udělat to, čím vyhrožuju. No, jde jen o dva táci. Ale já neumím prohrávat. A nebudu lhát, celkem mě to i baví. ☺ zase ale chápu, že musím fungovat v rámci zákonů, ne zapalovat auta jako v řízkárně. I když ze začátku to byla sranda, jak mu obsadili hospodu a seděli tam celé odpoledne s nejlevnější minerálkou.

Pak udělám to, čím už jsem jim jednou vyhrožoval a oni ustoupili. Teď to chci trochu inovovat,abych jen nemlátil prázdnou slámu. Jako v téhle debatě, která nikam nevede. Dostali jsme se jenom k tomu, že to asi úplně legální nebude. A to si nemůžu dovolit. Takže musím vykoumat něco jiného.

To jako si ti podnikatelé po spoustě podivných telefonátů a mailů řeknou,že by měli jednomu svému zaměstnanci přidat?A pokud zjistí,kdo za tím vším stojí,asi nebudou přidávat,ale začnou ho dusit a hledat důvody,jak se ho zbavit,možná i dost tvrdými a ne zcela legálními způsoby.Kvůli dvěma tácům,jak píšeš,bych tohle neriskoval,dobrý pocit z pomsty za to vše nestojí.Může Ti třeba vyhořet barák,svého psa najdeš viset na stromě,srazí Tě neznámé auto a skončíš na vozíku.Možností mají určitě mnoho.Třeba i legálních.

Ne. O přidávání a pomstu už vůbec tady nešlo. Ale koukám, že si půlka diskutujících ani nepřečetla, co vlastně chci a rozvíjela teorie, co bych vlastně měl udělat. Čekal jsem kvalitní právní radu. No, ale ta by zadarmo asi nepřišla. A za právníka byh dal víc, než co bych si vymohl. Takže budu postupovat jako při minulém sporu. Tuto debatu končím.