Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak daleko od hranice pozemku může být postavena hospodářská budova?

Dobrý den,chtéla bych vědět jak daleko od hranice pozemku může být postavena hospodářská budova-zděna. Děkui za odpověď.
Změna předmětu, původně: dotaz
Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.
Kdo by se to namáhal číst, co? (karel)

Otázka je, kde to je, potažmo - co máte za sousedy (obecní pozemek, soukromý pozemek), jestli je to uprostřed obce, nebo periferie (záhumenek směrem do polí)… Nejpřesněji odpoví na stavebním odboru místně příslušné obce s rozšířenou působností…