Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Objednání airsoft zbraně pod 18 let

Dobrý den chtěl bych se zeptat. Chci bratranci k 18 narozeninám koupit airsoft plyn. pistoli. Je mi 16.. mohu balík napsat pouze na mě a doručí se mi do domu? Nebo to musím napsat na rodiče... moc nechci aby o tom věděli a jak to je s přebíráním musí tu airsoft pistoli převzít zletilá osoba nebo stačím já?

Ověření totožnosti - při doručení kurýr předá zásilku příjemci až po předložení originálu dokladu totožnosti – OP, ŘP nebo cestovní pas. Zákazník může specifikovat, zda potřebuje ověřit věk, správnost údajů ve smlouvě apod.
V tomto případě lze zkombinovat se službou „Dokumenty zpět“.

produkty

To, že to neumí na Poště, ještě neznamená, že to neexistuje. ;-)

No ono bude už možná při objednávce nutno odkliknout prohlášení,že jsi plnoletý.Takže pokud uvedeš nepravdu a ten dopravce to pak nepředá,budeš asi platit náklady za dopravu.Takhle se prodává třeba i alkohol-třeba tady,bod 6.8.:

6.8. Při doručování zásilky může být (v případě pochybnosti) po příjemci požadováno předložení originálu dokladu totožnosti – OP, ŘP nebo cestovní pas pro ověření plnoletosti příjemce v případě, že zásilka obsahuje alkoholické nápoje. V případě, že vznikne při doručování zásilky pochybnost o tom, že přebírající je starší 18 let, zboží mu nebude předáno.