Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Havárie auta s propadlou technickou kontrolou

Ahoj,
půjčil jsem synovi svou opečovávanou Hondu Accord 1999 a vjel do škarpy. Bohužel nějaký dobrák zavolal policajty a hasiče, kteří ho vytáhli. Až dopraváci zjistili, že má 1 den propadlou technickou kontrolu. Škoda na vozidle do 10000,-(5cm prasklý nárazník+ geometrie) a patník 3000,-. Nahlásil jsem to pojišťovně a samozřejmě chtějí kopii TP s viditelnou platností TK.
Dodám jen, že jsem první vlastník a auto je v perfektním stavu. Veškerý pravidelný servis v Hondě.
Co můžu od pojišťovny očekávat? Patník + výjezd hasičů? Kolik stojí výjezd? Od dopraváků je to za 1500,- (1000,- havárka + 500,- TK)
Díky za případnou radu.

Děkuji za uklidňující zprávu :-) Samozřejmě se jednalo o nepřiměřenou rychlost, jako snad 90% nehod.
No uvidím jak se k tomu Axa postaví a dám vědět.
Chtěl jsem přidat foto, ale nepodařilo se nahrát. Soubor JPG 188kB tak nevím kde je chyba. Zkoušel jsem i jiné formáty a nic. Přitom jsem již tady obrázky přidával a šlo to vždy bez problémů :-/