Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrolní hlášení

Dobrý den,
jak je to s podáváním kontrolního hlášení v případě, že přijímáme a vystavujeme faktury pouze do 10 000,-? A když od stejného subjektu dostaneme za měsíc více faktur do 10 000,-, které v konečném součtu dají více než 10 000? Máme s.r.o.
Předem díky :-)

Kontrolní hlášení jste povinni podávat měsíčně, na výši faktur nezáleží. Pouze v případě, že za celý měsíc nemělo SRO vůbec žádné přijaté nebo uskutečněné plnění, se podávat nemusí (pak se dá očekávat výzva).

To SRO vzniklo právě teď? V opačném případě pomož pánbůh, dost pozdě na sběr zcela základních informací. Účetní chrápe? ::)