Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Shořelo auto - nelze ho odhlásit - odmítání ekolikvidace

Zdravim,

shořelo nám před cca 2mesici auto - dodávka.

Problém je, že mi zatím všichni odmítli ekolikvidaci, že nemají co likvidovat a pod. Samozřejmě oni z toho nic nebudou mít a je to pro ně přítěž. Máme od hasičů papír o znetvoření vozidla a odmítají nám to na to odhlásit abychom to teda nějak rozrezali doma. Zatim to furt stojí na místě shoření. Blízko našeho bráku ale ničemu to nevadí.

Jediná možnost prej to odvest po svým někam na eko ale jak to odvest? Nelze. Je to naprosto totálně nepojízdné. Navíc to byl sklápěč a korba která taknejak přežila má hodnotu asi 30tis. To se nám samozřejmě dávat pryč nechce když jsme už takhle přišli o asi 200tis.

Nevíte co s tim? Je to už zoufalé...

Díkz na nějaké rady

zatím všichni odmítli ekolikvidaci, že nemají co likvidovat
Jediná možnost prej to odvest po svým někam na eko

Tomu moc nerozumím.Takže to chápu tak,že neodmítají likvidaci,jen si to sami nechtějí naložit a odvézt?Když jim to odvezete a darujete,mají z toho pak dost šrotu.

odmítají nám to na to odhlásit abychom to teda nějak rozrezali doma.

A to vám řekli přímo na dopravním odboru?Takže rozřezané to pak odhlásit půjde?

Zatim to furt stojí na místě shoření. Blízko našeho bráku ale ničemu to nevadí.

Možná to začne vadit obci a začne hrozit pokutou nebo vyměří poplatek za zábor veřejného prostranství.Platí se za každý den.

1- Jediná firma nám ekolikvidaci nedomítla. Musí se však dopravit po našem a kompletní. To vlastně ani nelze vzhledem ke stavu vraku.

2- Odmítají to odhlásit bez papíru z ekolikvidací. Plán byl to odhlásit s protokolem od hasičů a na vlastní náklady to rozrezat a vyhodit.

3- Obec je bez problémů. Všichni tu jsme známí. Né jako jinde. A i kdyby, auto neni moje, ale rodičů. To že něco zjistuji je jen moje dobrá vůle.