Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklamace zářivky

Koupil jsem si zářivkovou trubici T8 36W Narva Fleuright 120cm, myslím že stála asi 250Kč. Má být speciálně pro pěstování rostlin, po zakoupení vyzařovala růžovo modré světlo, tedy asi tak jak jsem si myslel, asi po 3 týdnech svícení(5 hodin denně) jsem si najednou všiml že svítí úplně normálně jako bílá zářivka, jsem zklamaný a nevím jestli mám nárok na reklamaci když nemám doklad o zaplacení, pouze papíry k té zářivce a krabici. Myslíte že se to dá, ten prodavač si mě pořád pamatuje, a pokud ne mám se poohlédnout případně po jiné, když je tahle šmejd i když je na ní napsáno made in germany.

Díky všem za rady, jinak ten pokles barevnosti pozná okem i laik, ale ted jsem zjistil že ten pokles nâstává až po 15-30 min svícení, za studena svítí správně, je to asi otázka na vedlejší sekci, přesto se zeptám abych nezakládají znova, je to banda zářily nebo by to mohlo být i předřadníkem nebo starterem?