Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaměstnavatel nechce podepsat výpověď

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, když mám u zaměstnavatele smlouvu na dobu neurčitou, dám mu například k 31.7 výpověď, s dvouměsíční lhůtou, ale on mi ji prostě nepodepíše, jaké jsou mé možnosti? Mohu po těch dvou měsících odejít? Nebo musím počkat až ji podepíše?

Děkuji

Já ale nemluvím o tazateli. Teď mluvím o doktorovi. Pokud ti dá marodku a tobě nic není tak on z toho může mít problém. Né jen tazatel.

Za falešnou pracovní neschopnost může být pokuta, odejmutí nemocenských dávek zrušení pracovní neschopnosti a pokud se zjistí že za tím stojí i lékař tak i následky na jeho kariéru.