Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypovedni lhuta ve veci pronajmu bytu

Kamos ma mel v pronajmu byt od jedne slecny,kde je 3mesicni vypovedni lhuta.Dana slecna jim vypovedela najemni smlouvu,ze byt chce zpatky,at se proste odstehujou.A jedna se o to,ze slecna chce po nich zaplatit najem za 3 mesic,kdyz se odstehovali v prubehu 2mesice.Musi ji to zaplatit,kdyz dala vypoved ona jakozto pronajimatel,anebo to musi zaplatit kamarad,ktery vypoved nedaval?

Ano,jenomze kdyz si musis do 3 mesicu najit jiny podnajem a v podmince noveho pronajimatele je,ze se musis nastehovat v co nejkratsi dobe,jinak to pronajme nekomu jinemu,tak nemuzes cekat 3 mesice,ze.Proste si nemuze urcit,ze se nastehuje tehdy a v tuhle dobu,akor kdyz ma 8mesicniho prcka.Musi vzit,co je,coz bylo drive.Tim padem je to o hovne.Tim padem se ztraci smysl,kdo to vypovi,akorat je rozdil ten,ze on ma 3 mesice na vystehovani.Proste je to na hlavu.