Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slovensko doklady

Dobrý den,chci se zeptat,mam dotaz,nebylo mi 15let a mám jed na Slovensko bez rodičů,tak zda potřebuju nějaký doklady..?
Dekuju za odpověď..

Občanský průkaz nebo cestovní pas, jeden nebo druhý doklad. Oba jdou vydat i osobě mladší 15 let, je k tomu potřeba zákonný zástupce (obvykle rodič) a vydání dokladu může trvat až 30 dní. Kdy jedeš?