Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojistka na auto

Dobry den chtěl jsme poradit změnil jsem pojistku na auto ale starou generali nejde zrušit mužu ji zrušit ten mesic co jsem ji založil a to je unor.chtěl jsem poradit děkuji

Jestli jsem to správně pochopil: Pojistku u Generali máš uzavřenou až do února a chceš předčasně ukončit protože si uzavřel novou?

Předčasně ukončení je možné jen tehdy, pokud vozidlo změní majitele, nebo si vozidlo vyřadil dočasně/trvale z provozu. Napadli mě dvě možnosti: 1. Dočasně vyřadíš vozidlo z provozu, zrušíš pojistku a znova přihlásíš. 2. Sepíšeš z někým kupní smlouvu, zrušíš pojistku a pak od kupní smlouvy odstoupíte.