Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Parkování před vlastním domem

Dobrý den, mám problém s parkováním. Při projektu placeném EU, nám zanikly 4 parkovací místa před domem/ na vesnici/Starosta nás ujistil, že na protější straně vznikne parkoviště a nebude problém. Po dostavbě to tak chvíli fungovalo a pak přišla značka omezené stání 2 hodiny. Starosta nás slovně ujistil, že můžeme parkovat i nadále, dané slovo je v jeho případě k ničemu a na okně jsem našla upozornění, že pokud budu stát na parkovišti budu odtažena. Máme prý přístup na dvůr zahradou. Tam ovšem nevede oficiální komunikace jen blátivá polní cesta. Jeho rada, udělejte si zpevněnou cestu přes zahradu. Projekt EU byl na zlepšení občanské vybavenosti a cest. Jinak všichni mají možnost parkování na okraji cest a né jen nájezdy.

Jelikož jde zřejmě o obecní pozemek,nemáte žádný právní nárok ho výhradně užívat.Ať tedy starosta vydá za nějakou symbolickou cenu celoroční permanentku na celodenní parkování.Kdo spravuje to miniparkoviště a vydává písemná upozornění?Nenapsal to jen nějaký závistivý soused,na kterého místo nezbývá?Na lístku by měl být nějaký kontakt nebo podpis.Jestli máte i obecní policii,zeptejte se nejlépe přímo tam.

AK DLOUHO CHI o povolení jsem žádala, byla jsem odmítnuta. Tak jsem parkovala na protější strane kostela u obecního úřadu, kde žádné omezení nebylo. Dnes byla umístěna značka zákaz stání a policie reaguje jen na oznámení starosty. Což v reálu znamená PARKOVÁNÍ JEN PRO KAMARÁDY..... Za peníze Evropské unie se měla zlepšit celková situace v obci a má to za následek snad nejvíce značek omezení stání, zákazu stání atd na 600 obyvatel...

policie reaguje jen na oznámení starosty. Což v reálu znamená PARKOVÁNÍ JEN PRO KAMARÁDY.....

No tak tohle by si Policie-předpokládám,že městská,asi dovolit neměla.Reagovat musí na oznámení všech občanů.Jestli tam ti kamarádi pana starosty budou opakovaně parkovat i na zákazu,bude asi potřeba být trochu mrcha a zavolat na městskou policii,že došlo k dopravnímu přestupku a ať to přijedou vyšetřit,jinak že zavoláte na státní.Měli by to sepsat a nafotit a pak bude mít pan starosta možná dost práce to nějak vymazat.A třeba dá pokoj a ty značky nechá zase odstranit.Jen jestli je vás víc,tak se v hlášení střídejde,jinak budete za černou ovci jen Vy.Pokud se budete u toho šetření motat,tak si je nenápadně nebo možná i naopak nápadně nahrajte,co říkají,jinak Vás pak obviní z čehokoliv.

Státní policie a velice dobře si rozuměli se starostou, když jsem parkovala před obecním úřadem a někdo mi rozbil okno u auta.... Slovně jsem se dohodli, že můžu parkovat na omezeném stání, bohužel domluva byla ústní a z jeho strany opět nedodržená. Následovala další značka zákaz stání a tak parkuji pod okny domu pana starosty a čekám kolik dalších zákazů v obci použije. Při parkování si vždy auto nafotím...případné neoprávněné odtažení budu mít zadokumentováno a doloženo fotografií. Těžko se jedná s člověkem...jehož EGO JE VĚTŠÍ NEŽ MOZEK, pro normálně uvažujícího člověka by to bylo jen o slušné domluvě, ale kde nic není ani smrt nebere...Tak doufám, že to bude jeho poslední volební období...