Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dluh u dopravních podniků

Ahoj, mám otázku a doufám, že se najde někdo, kdo mi alespoň trošku poradí. Nastřádaly se mi pokuty od revizorů u městských dop. podn., celkově dlužná částka dělá asi 4500 tis. Přišel mi dopis, ať do 14 dnů uhradím nebo se to bude řešit soudní cestou. Šla jsem si domluvit splátky, nabídli mi možnost uhrazení částky 1518 kč měsíčně, bohužel se mi ale stala věc a nemohu už hned tu první splátku tento měsíc uhradit. Nevíte někdo, co teď bude následovat, jak to budou řešit a co mi hrozí?

No "tento měsíc",čili asi ještě v červenci,to už nestihneš.Koukej tam hned dojet a nějak se domluvit,telefonicky se s Tebou vůbec bavit nebudou a čekat do konce srpna,jestli něco pošleš,to asi taky ne.Ta lhůta 14 dnů od toho dopisu už asi uběhla?
Jinak 4500 tisíc je dost.:-)