Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lhůta na odpověď státnímu orgánu

Podal jsem podnět k prošetření na ČOI (jednalo se způsob vyřízení reklamace služeb). ČOI mi odpověděla, že záležitost prošetřila atd., ale žádá mě o poskytnutí nějaké informace.
a) Jakou lhůtu mám na to, abych ČOI odpověděl (podle jakého zákona)?
b) Když prošvihnu lhůtu, co se stane (podle jakého zákona)?
c) Když neodpovím vůbec, co se stane (podle jakého zákona)?

Děkuji

keď neodpovieš,tak sa nestane nič,pokial ČOI nedostane relevantné informácie,svoje konanie zastaví,premlčacia doba sú tri roky,pokial počas tejto doby nič nepodnikneš,tak sa neudeje absolutne nič...pokial ovšem z Tvojej viny/neposkytnutie potrebných informáciiú dôjde k tomu,že sa konanie zastaví a Ty niekde uvedieš informácie o tom,že firma XY nevyriešila reklamáciu podla Tvojich predstáv a ani ČOI nebola ochotná jednať a podobné informácie,vystavuješ sa riziku,že to dotyční využijú vo svoj prospech a na Teba podajú podnet ohladne šírenia nepravdivých informácií,poškodzovania dobrého mena a spol....takže v konečnom dôsledku ten povestný "čierny Peter"zostane v Tvojich rukách a všetko sa obríti úplne opačne než si zamýšlal....