Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Auto - na ND ?

Zdravím,
dnes jsem měl malou nehodu po které je mé stařičké auto docela nabourané. Šlo by opravit, ale to raději pořídím jíné.
Otázka zní, jaké mám teď možnosti? Mohu auto nějak odhlásit a ponechat si ho na dvorku a rozmontovat ho do posledního dílu tak abych věděl jak se to dělá a zároveň prodal nějaký ten náhradní díl? Nebo je nutná nějaká ta ekolikvidace?

Mě vzali před rokem na likvidaci i jen úplně holou kastly, všecko použitelný bych vymontoval a až zbytek hodit na vrakáč :-) .Ale někde s tim dělaj vofuky, takže je nutný obejít předem eko likvidace a najít nějakou kde jsou povolný :-D