Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podvod

Dobrý den,
Stala se mi dnes taková věc kdy mi panem za profilu,, pantiper live,, byla nabídnuta nabídka že mi vydělá peníze skrz sázení. Já si ho trochu proklepl přes Facebook a vypadalo to nadějně. Takže jsme se domluvili že mu pošlu údaje k mému účtu (aby se mohl přihlásit a sázet na mém účtu) jediný požadavek ale byl ten, že musím dobýt 12000Kč na účet a on že to vytáhne na 40000 a pak se výhra rozdělí na půl. V případě prohry mi napsal že ručí za to,že když prohraje peníze vrátí na účet. Bohužel jediný co na pana mám jsou pouze konverzace z Facebooku. Samozřejmě že peníze prohrál tak se ptám zda li se s tím dá něco udělat. Děkuji

Ono stačí předem trochu myslet.Proč by ten člověk sháněl cizí lidi,aby jim pak daroval půl výhry?Proč si nehraje za sebe,případně za někoho z rodiny a kamarádů?
Protože by mu rozbili hubu,že se je snaží okrást.

V případě prohry mi napsal že ručí za to,že když prohraje peníze vrátí na účet

Když dává takovou záruku,tak proč si ten Tvůj účet nedobil rovnou sám ?
S penězi se asi rozluč,i když podáš trestní oznámení a případně ho i chytnou a za pár let odsoudí,bude mít tolik dluhů,že nic nevrátí.

...Samozřejmě že peníze prohrál tak se ptám zda li se s tím dá něco udělat. Děkuji...

Samozřejmě, že se s tím něco dělat dá. Ber to tak, že jsi absolvoval kurs proti blbosti a kursovné bylo právě těch 12kKč. Pokud se tím co ti ten kurs dal budeš v životě řídit, věř mi, že to byly dobře investované peníze.