Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatný řemeslník

Dobrý den,

mám problém s řemeslníkem, který nám má dodat kuchyni. Máme sepsanou smlouvu o dílo, ve které je udaný termín dokončení před cca 3mi měsíci. Nejprve jsem mu dal zálohu, na kterou mám doklad, poté, protože vypadal zcela seriózně, jsem mu doplatil zbytek, ale pitomec bez dokladu. Nyní mu tu zbývá dodělat pár věci, na jedno odpoledne, ale už 2 měsíce mi nezvedá telefon. Je nějaký způsob jak ho uhnat?

Děkuji

Když nebere známá čísla je logické, že je třeba volat z jiného čísla. Třeba tě má v blocklistu. :-)

Tohle je pouze na osobní domluvě, on nemusí vůbec nic dělat. Jedině se nabízí udělat něco co způsobí nelibost jeho osoby a to by vyvovalo zájem to dokončit.