Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vraceni kauce u najmu

Dobry den, chci se zeptat pokud nam dala majitelka bytu vypoved a je vypovedni lhuta 2 mesice, ja jsem si nasel po tydnu jiny byt a prestehuji se tam driv nez vyprsi vypovedni lhuta, musel bych stale platit najem ve starem byte ikdyz uz tam nebydlim? Kdyby ano prisel bych tim vlastne o vratnou kauci je to tak?

V případě nájmu bytu činí výpovědní doba tři,
nikoliv dva měsíce…

Jestli Vám dal výpověď majitel, pravděpodobně byt potřebuje.
Podle mne by mohla být šance se s ním dohodnout na ukončení
nájmu dohodou. V takovém případě byste nájemné platil jenom
do data uvedeného v písemné dohodě.