Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maturita 2016 podzim

Dobrej, včera jsem ztratila penězenku s občanským průkazem. Doma jsem našla pas jenže bohužel je propadlý a v pondělí mam jít ke zkoušce a nemám se tam jak prokázat. Můj jediný doklad s fotkou je ten propadlý pas.
Nejspíš jsem nahraná že?:(
Dekuji za odpovědi.

V první řadě nahlásit ztrátu OP na příslušném úřadu obce s rozšířenou působností (tam, kde ho vydali ideálně), na oplátku vydají náhradní doklad, a ten by měl stačit (takže v pondělí ráno to bude docela sprinterský adrenalin, ale stihnout se to dá).