Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyšetřeni krve kdo platí

Zdravím před měsícem mne zastavila policejní hlídka kontrola docela velká alkohol z dechu negativni ALE při orientačním testu na drogy jim vyjel pasek u OPIATU jelikož sem nic neměl ani žadné léky dali mi test druhý se stejným výsledkem jeli jsme tedy na odběr krve a moči do nejbližší nemocnice po vyšetřeni mne policie už nechtěla zavézt zpátky k odstavenému vozidlu a tak jsem v uplně cizím městě šlapal zhruba hodinu než jsem našel auto to je moje první otazka je tohle v pořádku ? a ta druha po 14 dnech mi volali ze to teda bylo negativní a v pořádku ale dnes mi volali z té nemocnice že chou abych jim zaplatil za to vyšetření z krve cca 400 kč ??? ničeho jsem se nedopustil v krvi mi nic nenašli proč bych to měl platit ?

Nebo by mohl dát pro změnu na radu právníka, který je odpovědný za rady, které klientovi dá, namísto webových stránek, kterých může každý na*rat za korunu dvacet. Jinak je vtipný, že si našel jen další url s ctr+c, ctrl+v článkem z odkazu od Karla.

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1079078-ne mocnice-ridici-i-policie-se-prou-o-uhradu-krevnich -testu

"Dříve vyšetření platila policie, v současné době ale hradí náklady pouze v případě, že se alkohol v krvi neprokáže."
"Nejvyšší soud rozhodl, že pokud řidič alkohol před jízdou opravdu požil, bude si vyšetření zaplatit sám."