Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozáruční servis

Zdravím, chtěl bych se poradit jaká je maximální délka pozáručního servisu. Jelikož mám již tablet 8 měsícem v porazurcnim servisu tak mi to přijde až absurdní. Navíc ani telefonát nebo něco ohledně toho. Takže moje otázka je jaké mám já jako občan práva a co můžu od nich vyžadovat. :) Předem děkuji

lehoty na opravu a vybavenie do určitej doby sa týkajú len záručnej doby a doby záručnej opravy,pozáručný servis už nieje obmedzený žiadnou dobou,do ktorej musí byť vybavená oprava,ani nieje servis povinný informovať,pokial by oprava trvala dlhšie,po uplynutí záručnej doby tieto zákonné lehoty a povinnosti padajú,tam už získaš jedine záruku na odvedenú opravu,záruku na to,že opravovaná vec nebude poškodená/inak znehodnotená alebo stratená počas "pobytu" v servise.......
8 mesiacov oprava v servise je z ludského pohladu hraničiaca už s absurditou,to sa súhlasiť dá,ale oni v prípade termínu pozáručnej opravy nemajú žiadne časové obmedzenia......
keby si podal podnet trebárs na ŠOI ,oni aj v prípade,že im dodáš nejaké náhradné diely môžu povedať,že to zákazníkovi vrátime,lebo nepasujú na revíziu zariadenia,ktoré priniesol na opravu a čakáme,kým nám zmluvný partner dodá tie správne a potom opravu dokončíme a nepohneš s tým.....