Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bránění vstupu na pozemek

Dobrý den mám dotaz. Zdědil jsem pětinu zahrady a spoluvlastnici mi brání ve vstupu na pozemek, odmítají mi předat klíče od zahrady. Poradíte mi prosím jak se mám bránit a jaké jsou mé možnosti děkuji za odpověď.

Asi si zapnu křišťálovou kouli, abych si zjistil, kdo jsou spoluvlastníci, v jakém vztahu jsou k tobě, co je to za pozemek (stavební, zahrada) a jaké je nebo může být jeho využití, proč ti brání ve vstupu a proč tam chceš vstupovat. Ale jak je uvedeno výše, asi žádná rada ti nepomůže.

Sděl spoluvlastníkům,že pokud nemůžeš na pozemek,je Ti vlastně k ničemu a tak ho převedeš na známé tmavší spoluobčany,kteří se pak na svůj pozemek určitě nějak dostanou v hojném počtu a budou si tam pak dělat co chtěji oni.:-)Prodat ne,to bys musel možná přednostně nabídnout spoluvlastníkům,ale darovat nebo odkázat to můžeš komukoliv.
Třeba se pak rozhodnou sami mezi Tebou a jimi.