Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Podvod

Dobrý den,chtěla bych se na něco zeptat. Vím o člověku který bere peníze ze sociálky a dostává na dítě alimenty ale nikde to nenahlásila už nějakou dobu! Zajímá mě co by se stalo kdyby se na to na sociálce nebo třeba na soudě nějak dozvěděli že ty peníze dostává. Řekla bych že se jedná určitě o podvod a nějaké sankce nebo něco by určitě následovalo né? Děkuji

Pokud „by se to na sociálce nebo třeba na soudě nějak dozvěděli“,
nestalo by se nejspíše nic.

Pokud by ale někdo měl ověřené a podložené informace,
pak by se jistě neptal zde, ale jednal by tak,
jak mu velí svědomí. Na rovinu, přímo a neanonymně…