Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupovanie

Ahojte,neviem či je to v dobrej sekcii ale trochu to aj súvisí,ak nie tak mi to prosím prehodte,ďakujem

Kupoval som po prvá krát na ebay a našiel som tam lacný pc tak som ho kúpil,presnejšie tento:
www.ebay.com
On mi neodpisuje ani neviem či to poslal tak sa chcem spýtať či to nemôže byť nejaký podvod a ako by som to mal riešiť,Ďakujem za odpovede

No a jestli jsi to platil tou kartou přes zabezpečenou platební bránu nebo jsi jen na nějaké podvodné stránce vyplnil číslo karty a CVV,to asi taky nevíš.Takže si honem zablokuj na kartě internetové platby(tj.limit=0 Kč),nebo se třeba budeš divit,co všechno ve světě ta karta zaplatila.A pro jistotu i sniž limity pro bankomaty.

Někdy mi připadá, že někteří naší spoluobčané přiletěli z Marsu. Bohužel internet není bezpečné prostředí, za každým rohem zde číhá nějaké nebezpečí.
Situace je jednoducha, všem zloduchům jde o zisk, rozuměj o tvoje/moje naše peníze. Jak všichni víme peníze jsou prostředek který nám umožní dopřávat svému tělu/egu různé potěšení a nejen to.

Proto je důležité dříve než utratíte svoje peníze se zamyslet a najít si nějaké informace, jakým bezpečným způsobem to udělat.
K tomu může posloužit vyhledávač, do kterého napíšete co chcete udělat, například.

Jak nakupovat na ebay
https://www.google.cz/search?q=jak+nakupovat+na+eb ay&sourceid=ie7&rls=com.microsoft:cs-CZ:IE-Address &ie=&oe=&gfe_rd=cr&ei=L7vkV9qBMYWu8wf4taaACg

Co je paypal
https://www.google.cz/webhp?hl=cs&sa=X&ved=0ahUKEw jl0oDK3qTPAhWDqxoKHTo4C60QPAgD#hl=cs&q=co+je+paypa l

a podobně.

S pozdravem
M.