Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moje sestřička Sandra

Dobrý den,
Jmenuji se Pavel a je mi 14let. Moje sestra Jana, které je 25 měla 2 děti ( 2014 )... Nedokázala se o ně postarat, protože byla na ulici, tak si je mamka vzala do pěstounské péče.

O rok později (listopad 2015) se narodila 3. dcera Sandra. Mamka si ji chtěla vzít, ale na sociálce jí řekli, že si jí vzít nemůže. Že je daná k adopci
Ptala se všude možně a řešila to, ale prej si ji vzít nemůže. Poté jsme jeli do Řecka ( srpen 2016 ) A tam se od paní dozvěděla, že do 1 roku nemůže jít k adopci. Takže s paní sepsala žádost o svěření Sandry do pěstounské péče. 5 týdnů se nic nedělo.
Poté se jí ozvala nějaká paní, že je to nesmysl to podávat a řekla, že už je u náhradní rodiny ...

Moc chci svoji Neteř Sandru doma, ale nevíme, co máme dělat, pomohl by nám s tím někdo prosím ?

Děkuji Kříž Pavel.

To máš tak, keď úradníci maju plnú hubu kecov ako sledujú najlepší záujem dieťaťa a skutek utek.
Nemusíš byť Colombo, aby ti bolo jasné,.že súrodenci majú byť spolu a že deťom bude lepšie u babky ako u cudzích ľudí. Len ta blba úradníčka na sociálke to akosi nevie pochopiť.
Toz veľá štastia a nevzdavajte sa. Môžete s tým ísť na súd a ten je oprávnený zmeniť rozhodnutie socialky.