Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poisťovňa ma ignoruje

Dobrý deň. Od poisťovne som dostal vyrozumenie, v ktorom mi zamietajú preplatiť prasknuté čelné sklo. Jedná sa o PZP s pripoistením čelného skla (s verejným prísľubom). Nemal som vinníka, kedže to bolo od protiidúceho auta. Nahlásil som škodu online. Ozval sa mi technik poverený poisťovňou. Spísali sme všetky papiere, Na sklo mi VYRYL značku s tým, že sklo si mám vymeniť v zazmluvnenom servise. Mal právo mi ho poškodiť, keď mi ho nakoniec odmietli preplatiť?
Na vyrozumenie som napísal odvolanie. Prešli 2 mesiace a ešte mi neposlali odpoveď. Ani na email mi neodpisujú. Viete mi, prosím, poradiť ako mám ďalej postupovať?
Ďakujem.
DT

dôvod napisali, ale teraz mi skor ide o to, ci ma obhliadajuci technik pravo mi poznacit sklo tym, ze tam vyryje znak a posle ma do zazmluvneneho servisu a o mesiac na to mi neuznaju skodu. Jasne, kebyze si ho dam vymenit sam v inom servise tak ma to vyjde o 60% lacnejsie.... A druha vec, ze ci poistovna nema povinnost mi odpovedat na odvolanie. Na pobocke mi pani nevie povedat v akom je to stadiu, pretoze ona to nevie zistit... a na mail neodpovedaju...

dôvod napisali, ale teraz mi skor ide o to, ci ma obhliadajuci technik pravo mi poznacit sklo tym, ze tam vyryje znak

Ten důvod sice neznáme,ale chceš poradit,jak se proti němu bránit a vymyslet něco?
A bojovat za odškodnění za poškození rozbitého skla,které je dobré jen do sběrné nádoby,taky není moc normální.Nebo snad chceš zaplatit i za ten vryp?
A jelikož tajíš i pojišťovnu,musíš si jejich podmínky pojištění a postup při reklamaci a korespondenci asi u nich najít sám.Google znáš?