Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blokáda požárních pomůcek

Dobrý den chci se zeptat zda li v nějaké veřejné budově ( Škola, bazén nemocnice...) hrozí dané instituci vedoucí tu budovu nějaký postih v případě že jsou nějakými věcmi blokovány pomůcky v případě že by začalo hořet ? Konkrétně blokece věcmi požární hadice ke které je přístup kvůli věcem omezený. Jedná se o hadici v červené ochrané skříni.
Děkuji

Ta hadice tam možná být nemusí, ale přístupný to být musí, protože (s největší pravděpodobností) v té skříni bude tzv. suchovod, na kterej dole hasiči napojí v případě požáru vodu z cisterny a nahoře připojí hadice k místu požáru, aby nemuseli tahat hadice po celým schodišti.