Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Demolice domu

Dobrý den.
Prišel mi dopis z úřadu, že nám chtějí zbourat dům. Demolice má prý proběhnout v druhé polovině roku 2016 (tuďíž v této). Dále v dopise bylo uvedeno, že se mám dostavit na úřad. Dostavil jsem se na úřad, kde mi byli zděleny další informace od starosty. Mám takový dotaz, zda nám musí nebo jsou povini nabídnout jiné bydlení nebo ne. Děkuji za odpověď

Tak je to takhle. Dnes jsem se dozvěděl, že dům neni náš :D Našli jsme dekret, kde je uvedeno jméno majitelky, jméno otce matky a ještě třetí jméno. A ta majitelka prý umřela nevíme ani kdy, ale její syn pak prý prodal ten dům naší vesnici a my o ničem nevěděli. Ani o tom, že jsme měli platit nájem. Nikdo nám nic neřekl. Dobrý co ? Teď přišel dopis a v něm psali, že se má náš dům bourat do 15ti dnů a to prý z důvodu havarijního stavu, ale nikdo u nás nebyl, aby to posoudili