Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodal jsem auto a nový majitel ho nepřihlásil

prosím oradu před dvěma měsící jsem prodal auto novy majitel spěchal tak jsem mu dal ověřenou plnou moc k přihlášení,ale dodnes tak neučinil.
ted mě chodí dom přestupky acpředvolání.byl jsem u něj dušoval se že to přepíše hned druhý den a ted už nereaguje neotvírá

prosím o radu děkuji mos s potdravem
Změna předmětu, původně: moc prosím o radu (karel)

Vystavujete se sankci až 50 tisíc, nikoliv jen 15, jak někdo píše.
Bohužel bez přitomnosti kupce, evidenční kontroly a zelené karty vozidlo nepřepíšete, i když právníkům zaplatíte tisíce.
Musíte fyzicky oba navštívit evideci vozidel, abyste měl jistotu přepisu. nesmíte věřit cizím lidem. Bohužel jste se dostal kvůli své neznalosti až lenosti, do problému, jako tisíce lidí, kteří nemůžou přepsat vozidlo.

Na předvolání a přestupky reagujet kopií kupní smlouvy, kde uvedete, že již nejste vlastníkem a zodpovědnost přejímá kupec, podle OZ.