Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zaslat kopii dopisu z Rozdělovníku

Posílám dopis jedné firmě. Kopii toho dopisu potřebuji poslat ještě jiné právnické osobě, takže v dopise dole bude

Rozdělovník:
1x název jiné právnické osoby
vlastní

Kopii toho dopisu pro jinou právnickou osobu mám pouze vložit do obálky a poslat Českou poštou, nebo je obvyklé k té kopii přiložit nějaký průvodní dopis? Pokud ano, nemáte vzor? Díky

Nejlépe by bylo vytvořit 3 výtisky - 1. jedna firma, 2. jiná právnická osoba, 3. pro vás

Já bych k dopisu napsala ještě průvodní spis, aby právnická osoba věděla, o co se jedná (i když si to samozřejmě přečte v tom zaslaném dopise). Ale dopisy/poštu eviduje většinou jedna osoba (např. asistentka), která nemusí vědět, o co se ve vašem případě jedná a komu případně písemnost postoupit.
- např.: Na základě telefonické/e-mailové/osobní domluvy/dohody/požadavku Vám v příloze/na vědomí zasílám žádost/žalobu/potvrzení... ve věci/týkající se ... Jeden výtisk žádosti/žaloby/potvrzení byl zaslán "jedné firmě" dne ...

Oby výtisky zaslat doporučeně a potvrzení si nalepit na 3. výtisk určený pro vás.