Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dan z nabyti nemovitosti - exekuce

Tak jsem tu zase s dotazem. Poradi mi prosim nekdo s dani nabyti nemovitosti? Nemovitost jsem vydrazil elektronicky za cenu 1090tis a na katastr byla na mne zapsana 10.8.2016. Urednik na financnim urade po me chce necelych 45tis. Jde udelat nejaka podobna klicka, jako je tady v clanku, nebo se me to netyka a musim platit?!

http://bydleni.idnes.cz/dan-z-nabyti-nemovitosti-k oupe-nemovitosti-fzj-/dum_osobnosti.aspx?c=A161012 _160907_dum_osobnosti_web

Dekuji moc

Tak se omlouvam, za opozdenou reakci, ale resil jsem dalsich 358milionu veci. Mam blede zeleny formular "priznani k dani z nabyti nemovitych veci". Vzhledem tomu, ze je to tak nesmyslna dan, ktera nema vubec ucel v nicem (prosim o vyvedeni z omylu), tak to nebudu resit a zaplatim to (holt drevena okna vymenim pozdeji).
Po tydnu reseni hypoteky, kdy odhadce nevyfotil wc, ktere banka chtela videt, uz se v tomto state nedivim nicemu...rezignoval jsem...