Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zásilka na celní správě

Dobrý den,

Nevím jestli jsem se trefil do tématu.
Máte prosím někdo tušení, jak dlouho může být balíček z činy na čelní správě?
Mám tam balíček 5. den a nepočítám, že v pondělí bude zkontrolován. Chtěl bych vědět, jestli jim můžu v pondělí znovu zavolat a trochu pokárat.

Děkuji za odpověď

Včera 4. Den jsem tam volal a slečna/pani mi vysvětlila jen to, že o tom nic neví a ze to čeká na skener.
Abych mohl poslat dokumenty k proclení by mi nejdříve museli poslat pokyny a hlavně výzvu k tomuto úkonu.
Navíc cena balíčku nepřesahuje 22 euro, tudíž by nemělo dojít k proclení. Max DPh (mám takový pocit), ale podle sledovacího systému české pošty balíček stále leží u nich.
Uživatel níže poslal pokyny, kde se píše, že to obvykle trvá 2-3 dny.
Sama slecna/pani u telefonu mi řekla, pokud dojde k té situaci, že by se mělo platit DPh, nebo clo, takže to v tom systému na sledování zásilky bylo vidět, že mi poslali dopis.