Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přivolení soudu k podnikání nezletilého

Dobrý den,
Jsem nezletilý ale již nějaký čas si vydělávám v oboru IT. Poslední dobou nicméně jak množstvím příjmů, tak výběrem klientů dohody o pracovní činnosti zkrátka nestačí. Podle NOZ není problém vyřídit si živnostenský list s přivolením soudu. Nicméně nejsem si zcela jistý jakou formou je nutno požádat soud o přivolení. Stačí na okresní soud podat žádost o přivolení k podnikání s podpisem obou zákonných zástupců? Jaké náležitosti musí tato žádost obsahovat? Nepodařilo si mi na toto najít odpovídající vzor, neví někdo kde by se dal najít vzor takové žádosti?
Předem děkuji za odpovědi.

§33
(1) Udělí-li zákonný zástupce nezletilého, který nenabyl plné svéprávnosti, souhlas k samostatnému provozování obchodního závodu nebo k jiné obdobné výdělečné činnosti, stává se nezletilý způsobilý k jednáním, jež jsou s touto činností spojena. K platnosti souhlasu se vyžaduje přivolení soudu.
(2) Přivolení soudu nahrazuje podmínku určitého věku, je-li stanovena pro výkon určité výdělečné činnosti jiným právním předpisem.
(3) Souhlas může zákonný zástupce odvolat jen s přivolením soudu.

Takže bych měl podat návrh na přiznání částečné svéprávnosti za účelem provozování živnost?