Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz ohledně odstoupení od smlouvy z prodeje nemovitosti

Dobrý den, koupili jsme si pozemek se zahradou, řádně byly uzavřeny smlouvy. Od června 2016 jsme v katastru nem. evidovaní jako majitelé. Původní majitel vyhrožuje, že chce odstoupit od smlouvy. Má na to nárok, opravdu může? Co můžeme dělat my? (dle FÚ může odstoupit)
Prosím o informaci. Předem pěkně děkuji.

Nebyla zatajena žádná skutečnost, my jsme si od něj koupili pozemek se zboří,starou stodolou, hromadou jeho krámů a zarostlou zahradou. On nám dluží 10 tis. za to, že si nevyklidil loď dle smlouvy a to my jsme mu dali dost času na vyklizení. Mám dotaz toho typu, zda on může po zpětně, co jsme vlastníci my, odstoupit od smlovy?
Protože jinak bychom si na tom pozemku nemohli postavit domeček, když by nám stále vyhrožoval.

Obavam sa, ze ak neuvedies dovod pre ktory chce povodny majitel od zmluvy odstupit, tak na tento dotaz nikto nebude vediet odpovedat. A tiez by si mal uviest zavazky vyplyvajuce zo zmluvy (vecne bremeno, ci iny zavazok v zmluve) pokial je to dovod na odstupenie.