Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrátenie PC

Dobrý deň

Chcel by som sa spýtať aké sú podmienky ak som už reklamoval notebook 2x s tou istoch chybou či to už môžem odstúpiť od zmluvy teraz alebo musím ešte 1 ísť reklamovať s tou chybou lebo ju mám znova rovnakú a bude to už 3 reklamácia

Ďakujem

pri 1 menili neviem ako sa to píše a není to tam spomínané niečo ako theater alebo niečo tomu podobné niečo od procesora a v druhej nerobili nič tiež tam mali opraviť aj display lebo hore sú biele pásiky a nespravili-2 reklamácia nespravili nič

Preto sa pýtam lebo viem že je to 3x a vrátenie peňazí ale či to je teraz na vrátenie alebo až o 2 reklamácie tomu nejako nechápem

Ako nie ?
Čo som tam bol už 2 krát bolo to aj s týmto problémom,že sa pri hrách prehrieva,zasekáva a je to aj na reklamácii napísané čo som podpisoval pri odovzdávaní na reklamáciu a už ako to berú oni,ako to opravia oni ale nebudem riešiť rovnaký problém dookola

Táto karta tam není,

není tam 960 ale 960M toto ste chceli počuť neviem čo tu robíte zo mňa de*ila veď to viete že taká karta tam není a ak som nedal 1 písmenko tak tu nepíšete k téme ale robíte zo mňa de*ila a vytvárate tu odpovede že tam taká není

Core i7 6700K je stolní procesor. GTX960 je stolní grafická karta. Pokud jsi měl na mysli i7 6700HQ a GTX960M, jsou to úplně jiné součástky. To je jako napsat, že jsi dal do koláče hladkou mouku, někdo napsal, že hladká do něj nepatří a ty ses začal rozčilovat, že jestli napíšeš hladká, polohrubá, nebo hrubá, je jedno, protože si mají domyslet, že myslíš tu, která tam má být podle receptu.

Jedna věc je, co dělali, druhá, co si zákazník myslí.
1 - opraveno chlazení notebooku
2 - reklamace neuznána, asi se jim neprojevila závada, neopraveno
Ať se dívám, jak chci, vidím jednu uznanou reklamaci.