Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propadla faktura?

Dobrý den,

chci se zeptat. Před 6lety nám byl dělaný hromosvod, po vykonané práci člověk odešel bez jakéhokoli papiry, zaplacení.

Teď po 6letech přišla faktura k zaplacení 10tis/kc za hromosvod a splatnost do 29.11.
Musí se faktura zaplatit, nebo je to již promlčené?

Děkuji.

Taky se mi zdá podivné hledání důvodů,jak to nezaplatit.Možná jen ten termín je dost krátký,ale to se dá snad domluvit,když jim to 6 let nevadilo,počkají třeba do ledna.
Jinak by taky mohla firma přijet,že mají na vašem domě svůj materiál a jedou si ho odmontovat a odvézt.Co budete dělat pak?