Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem EET a výdejní automaty/prodejní automaty

Dobrý den,
Rád bych se zeptal na bližší informace k EET a automatům rsp. nadpis. Jak je to pokud např. automat na bagetu účtenku nevydá popř. Skříňka na letišti, která spolkne 20kč. Jak je to opatřeno zákonem ? Jak je to s hotovostí, kterou přijímá automat nikoliv člověk/podnikatel ?

Vzhledem k formulaci zákona hledám možnost jakým způsobem lze EET obejít jelikož nepodporuji velkého bratra a sedícího celníka za zády. Již v minulosti zaznělo, že EET neplatí na palubě letadel. Rsp. Nikde není řečeno,že letadlo musí být funkční a že musí být ve vzduchu či na zemi. Dále. Samozřejmě chci aby vše bylo v souladu se zákonem tudíž hledám cestu jak vyhovět všem požadavkům což např. Automaty splňují. Nyní pokud je má teorie ohledně automatů správná. Což si musím ověřit u právníků zabývajícím se konkrétními obory neměl by být problém to obejít. Sice to může znít jako, že se snažím vyhnout placení daní bohužel tomu tak není. Jedná se o to, že nechci ani nebudu podporovat Komunistické praktiky, zákony, konkurenční boj formou udávání, sdílet obchodní tajemství s oligarchou, který se chce zbavit konkurence.

Podívej, babišem už přesvědčeného nadšence ničím neobměkčíš, pro něj budeš prostě vždycky zloděj, ať už ti jde o cokoli. A ten, kdo u EET čte i mezi řádky a hledá souvislosti, toho přesvědčovat netřeba... ;-)