Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezplatné zastoupení

Dobrý den,chtěla bych se,prosím,zeptat: Žádala jsem o bezplatné zastoupení u soudu,kromě jiného soud požaduje,abych udala jakou mám finanční částku na účtě.Zajímalo by mně,zda si soud může onu finanční částku sám zjistit. Věděl by někdo odpověď? Děkuji a přeji hezký den.

Dokonca sa predmetná zločinecká talármafia bude zaujímať o hnuteľný a nehnuteľný majetok, ktorý tvorí nadštandard. To znamená, že ak zistí, že si majiteľkou bytu v ktorom bývaš, drahšieho televízora, vozidla, odporučí ťa predať jedinú strechu nad hlavou a zaplatiť súdne poplatky. Pritom tvoj jediný príjem v spoločnej domácnosti bude hlboko pod hranickou životného minima, aj keď si nezamestnaná bez príjmu. Píšem z osobnej skúsenosti.

Žiješ v zločineckom, komunistickom bordeli, kde vládne eštébákmi naštepená justičná talármafia kriminálnikov, ktorí patria povešať na kandelábra, ochraňujúca zločincov a megazlodejov pred basou a zákonným kriminálom. Nielen v ČR, ale aj SR je situácia obdobná.