Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minimální teplota v budově na praxi

Zdravím.chtěl by jsem ze zeptat, protože jsem to nikde na internetu nenašel, kolik minimálně °C musí být v budově, aby mohla probíhat praxe (praktická výuka), protože 11°C co jsme měli dneska mi nepřijde normální. Děkuji

Slovenským pakom vodičom z povolania zo "SAD" zmrzne v autobuse počas zmeny malinovka v plastových fľašiach, a je dobre, vodiči držia papule lebo majú "socialistické" istoty vydobyté vždy po ľudovodemokratických voľbách zaistené boľševickou a eštébáckou magazlodejskou mafiou SR, ochraňovanou pred zákonným kriminálom fašisticko-židoboľševickou justičnou talármafiou a prokuratúrou sovietskeho modelu, zastrešenou silovými, rezortnými ministerstvami. Lúza si volí podľa sado-maso slobodnej vôle zase len a len lúzu, podľa vlastnej krvnej skupiny.