Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypis z účtu na UP a penize na účte uz jednou přiznaný.

Zdravím mám dotaz,2 rok jsem na Úřadu Prace chtej ted po me najednou vypis z účtu. Měl jsem tam ca 30 tisic za přeplatky, peníze jsem normalne přiznal a o to me byli davky snizeny.Penize jsem vybral utratil ted tam mam pouze 6000, coz je normal takže muzou me znova ubrat penize po druhý s ohledem na to co bylo na účtu a ve výpisu bude vidět nebo ne i když už na kontě nejsou a prakticky byli utraceny na co sem je dostal?Jinak to ve vypisu mužu upravit a prepsat ze tam bude to co po me chtěj, soucasnej stav a příchozí platby další měsíc už tam nic nebude a vypis bude ok u banky si to oni samy a to ověřovat nemůžou a asi ani nebudou.

Maj prdlajs jenom novy narizeni.Jde me o to jak se to posuzuje ze zákona prachy co tam byli komplet ze socky, logicky když přišli přeplatky nic sem z účtu nevybiral, to neni problem prokázat. Jde o to když prachy priznas oni ti je na soc v určitým obdobi strhnou, jestli to muzou delat dokola, prece kdy je utratim na urcenou vec je na me si myslím, prece to nemusim rozfofrovat hned jak cikorky.:-)

No jasný,mno podezření nechtěj to z banky ale staci z netu,takže se to da jernou krapek upravit tj zůstatek co pozadujou bude aktuální,příjmy taky ovsem co tam bylo bych poupravil to samé platby a převody (to ma za to ze by mela bejt soukroma vec co komu platim, nebo co kdy vybírám).Výpis za dalsi měsíc uz pak bude ok kdyby chtěli, Me spis zajima co kdyby na to přišli na tu úpravu, sice zatlucu prachy co tam byli jenže vsechny legálne od UP nasetrene, takže jestli jenom vyřazení nebo neco vic.

Kdo sebe nebo jiného obohatí tím, že uvede někoho v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci.

Peníze byli poslány od UP tj žádný obohacení, přeplatky přiznaný takže o jakem obohacení je tu řeč ? Stav konta bude taky sedět takže žádný lhaní se nekoná,obohaceni může nastat max az me pošlou penize za mesic kdy sem to dokladal eventuelne, jenže sem se dozvěděl kulový jestli zaslane peníze plus nahlasene přeplatky muzou dokola zohlednovat, nemusi se snad vsechno utratit a i když se to utrati tesne pred vypisem, může to vypadat jak chce, ale penize byli urcene od UP a taky utracene a je snad jedno jestli postupne nebo najednou.

Peníze byli poslány od UP tj žádný obohacení,

Tak jestli poslali 30 tisíc,tak to asi ve svých záznamech vidí a budou to hledat i ve výpisech.Čili nějaké falšování je dost riskantní.
A to stále čekáš,že Ti tu někdo poradí,abys "upravoval"(=falšoval) nějaké dokumenty,zvláště pro státní správu?

Falsovani sice risk je ovsem nemaj si to jak ověřit, banka jim nic posílat nemůže. A ty peníze poslany od UP během těch let, tj naspořeno a pak najednou utraceno, tj v celkovy příjem vydaje i sedi, jinak vypis účtu je na kazdej měsíc a oni muzou vyzadovat max 3 měsíce nazpatek.Potrvrzeni niceho tu nechci, jenom me zajima stručne můžou ty prachy co byli jednou přiznaný a poslany dokola zohledňovat, teda i když už momentalne nejsou a klidně mohli bejt použitý na co byli určeny akorát to nekupujes ob měsíc, ale na jednou.:-)