Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace špatného servisu u notebooku

Dobrý den,

rád bych se dotázal na jednu věc ohledně reklamace servisu. Kamarád si před nedávnem u notebooku polil klávesnici tekutinou. Tím pádem mu na to nemohli uznat reklamaci a tak se rozhodl rovnou donést notebook do servisu, kde mu provedli vyčištění a výměnu klávesnice. Problém ale nastal až doma, když zjistil, že je nějaký problém s klávesnicí (nízký zdvih kláves, které se spíš propadaly pod rámeček klávesnice. Do servisu se mu s tím znovu nechtělo, tak jsme provedli koupi a výměnu klávesnice sami. Při výměně jsme však zjistili, že v servisu použili klávesnici pro jiný model, díky čemuž to evidentně nesedělo, protože námi objednaný kus seděl perfektně.

A teď k otázce. Servisák mi zohyzdil zespodu notebook plombou, abych se nemohl dostat ke šroubku, kterým je klávesnice přišroubována. Tu jsme samosebou při domácí výměně museli porušit. Je něco v zákoně, co by mě při takovémto porušení plomby dávalo šanci nárokovat si vrácení peněz za špatně odvedenou práci, při které byl použit špatný kus?

No,chyba byla,že se nereklamoval noťas hned po zjištění nesprávného modelu klávesnice. To,že jste se sami pustili do opravy nebyl dobrý nápad. Pokud budete servis nějak prudit a obviňovat ze špatné práce,tak věřte že nic nezískáte. Ta plomba měla důvod. Bude to tahanice na dlouho,bez pozitivního konce. Pro vás.Zohyzdil je co ? Jako že zespodu zakápl šroubek voskem ? Dej foto.

No ono to kámoš nechtěl přes servis řešit znovu, protože noťas potřebuje kvůli práci. A jak by mu zaručili, že mu dají už správný, nebo že by na něj nemusel čekat. On to nechce nikoho prudit, jen jsme se chtěli informovat, jestli nějaká šance je. Zohyzdil je to, že dolů nalepil plombovací samolepku a také samolepku servisu, která je velká jak platební karta