Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stk vozidlo taxi

Dobry den.
Vozidlo ma stk od 6.2015
Vozidlo je od 10.2016 prihlasene jako vozidlo taxi diky cemuz podleha roční stk.
Je nutné udělat stk novou nebo je možné dojezdit stávající ?Děkuji.

Kolego, ale on auto ani nekupuje, ani neprodává, pouze ho (jak jsem pochopil) zaregistroval jako vozidlo taxislužby (asi začal podnikat).
Tazateli bych doporučil, pro klid duše, dojet na technickou a udělat ji znovu, a bude po starostech.
(narážku na Nudu, smysl, význam a pochopení psaného textu si nechám na jindy ;-) )