Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Placené členství fanklubu

Zdravím,

chtěli bychom pro naše čtenáře na webu zřídit funkci placeného členství. Za nějakou korunu bychom jim pak rádi nabídli nějaké triko, které necháme udělat, nějakou členskou kartu a vytvořili bychom pro ně na webu speciální obsah, který by byl jen pro ně.

Nemáme ale tušení, jestli to nebude nějak v rozporu s našimi zákony. Nemám žádný živnostňák, ani nijak neplatím daně. Nechceme to dělat výhradně pro naše obohacení, chceme akorát naším čtenářům nabídnout něco víc.

Můžete mi někdo říct, jestli na takovou věc potřebuji něco mít? Díky :)

Pokud jsi přesvědčen,že budeš úspěšně konkurovat velkým nakladatelstvím,kterých jsou mraky a tyto služby poskytují ve svých členských klubech na profesionální úrovni,tak určitě hodně peněz do reklamy,ošetřené všechny autorská práva na všechny potisky triček a obrovské snažení být lepší a levnější.Navíc ty nakladatelství (Dobrovský ,Barvič .. a jiní) mají členství v takových klubech bezplatné.

Buďte rádi,že máte fanoušky zadarmo.To jste už tak slavná kapela,že se budou prát o členské karty a placení příspěvků?
Na web se vám dostanou i přes heslo od kamaráda a tričko si koupí taky přes něho.Ale spíš se na to vykašlou a oblíbí si stránky jiné kapely.

Jakmile je to soustavná činnost s nejednorázovým příjmem hned z toho kouká podnikání a podmínka minimálně mít živnost. Berňák nebo živnostňák nemá problém si kohokoliv prolustrovat třeba na udání. Hodně štěstí.