Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustala stezovatelka

Dobry den,prosím o pomoc a radu.Pronajimam byt a sousedka pod nima at tam bydlel kdokoliv si chodi neustale stezovat na urady,bytak,ted i naposledy i na socialku,protoze tahle rodina ma 2.lete dite a ji vadi,ze tam bouca,hraje si,vriska.Me jako majitelce pretekla trpelivost a nebavi me ji neustale ustupovat,abych je zase vystehovala.Prosim tedy o pomoc co mame delat,podnajemnici to resi s tou socialkou a me si zve bytak.Nehlede na to,ze si je i nahrava a predava to dal,tak jestli neporusuje prava?.Diky moc za rady,protoze jsem uz zoufala a nesmel by nikdo nad ni bydlet.

Může si stěžovat kde chce, ale prakticky to je tak jediný, co může. Sociálka tam chodí z toho důvodu, protože každej podnět prošetřit musí. Takže i když ví, že je to blbost, musí tam jít a třeba si pokecat u kafe.
Pohled z druhé strany - kdybys měl souseda feťáka, kterej dělá denně mejdany, tak s takovým sousedem toho ani policajti moc neudělají.

I když chápu, že je to otravný. Asi to chce pevný nervy a sousedku prostě ignorovat.

Úplně tomu nerozumím, ani soc. pracovnice ani právnička té báby vám jako pronajímateli bytu nemohou nic nařizovat a už vůbec po vás chtít, abyste tam jel...
Bytové družstvo žalobu podat může (žalobu může podat kdokoli na kohokoli) jako podklad by k ní měl být přiložen znalecký posudek a certifikovaný výsledek měření hyg. stanicí. Jinak bych chtěl vidět ten případný soud: "Ctihodnosti v bytě jim řve malé dítě, vydejte rozsudek ať to malé dítě od řvaní upustí." Jako vtip to bude určitě dobrý.