Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zápis u policie

Jel jsem po chodníku na kole a zastavila mestska policie. Vzali si obcanku a opsali si udaje do bloku. Rikali ze rodice a ani ve skole se to nedozvi. O to mi zas tak nejde. Jde mi o to, zda budu mit uz do konce zivota na policii tento zaznam? Dekuji za pripadnou odpoved.

za normálnych okolností sa priestupky ,ktoré boli riešené napomenutím,blokovou pokutou vedú v evidencii správnych orgánov 5 rokov od doby nadobudnutia právoplatnosti,potom sú záznamy vymazané,priestupky v súvislosti s porušením dopravných predpisov a spol sa vedú v v medzinárodnom registri Eucaris a sú dostupné v celej EU a tieto údaje si tam držia miestne správne orgány jednotlivých členských krajín podla tamojších platných zákonov o priestupkov a ich evidencii.....