Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vratenie tovaru a klamstvo s ich strany

Zdravim predvčerom som kupil tablet v tescu a doma som nanom našiel par chyb je možne tovar vratit bez reklamacie a žiadat vratenie penazi pretože som si tablet nemohol vyskušat pretože bol vybyti a este na tablete je napisane fullhdale tablet ale neni full hd ? Pretoze je to klamstvo... Tablet som kupil v Tescu a kedsom sa pytal či ten tablet je naozaj fullhd tak odpovedali že to sa ich ani nemam pytat že oni to nevedia ?

Určite má skrytú závadu o ktorej ťa predajca pri predávaní garážového, bezcenného šuntu s výrobnou cenou žltými max.5€ za kus brutto-neto-tara neupozornil, tovar ti nepredviedol, usw...

Ešte polož svoj dotaz na iné spotrebiteľské fóra okrem zive.sk.

Pochybuji,že přímo na tabletu nebo jeho obalu bylo natištěno fullHD a nebyla to pravda,to by si žádný výrobce nedovolil prodávat.Kdyby to měli na nějaké ceduli v regálu v tom Tescu,bylo by to klamání spotřebitele a důvod k vrácení,ovšem ta cedule by tam musela dosud být nebo mít nějaký záznam.
A jestli je opravdu full,to si snad dokážeš vygooglit sám podle značky a typu.