Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Symbol komunizmu - Vlajka CCCP s kosákom a kladivom.

Je možné v SR beztrestne vyvesiť na vlastnej parcele symbol komunizmu, tj.originál ruskú vlajku viditeľnú z verejných priestorov miestnej komunikácie, na základe nezabudnuteľných osláv 1. a 9. mája 2017 typickou, vypatlanou boľševickou lúzou, ktorej sa dnes náramne darí beztrestne kradnúť v rámci imperialistického, zahnívajúceho podnikania ala komunistický spôsob?

Je alebo nie je takého počínanie trestné podobne, ako si napríklad vyvesiť symbol nacizmu v rámci osláv založenia nacistickej ríše?

V ČR se nepodařilo protlačit zákon o zakázání komunistické propagace a symbolice senátem před deseti lety. Komunistům stačí, aby hovořili o komunistické demokracii a jsou čistí jak lilie před případným soudem, ale nacizmus se symbolikou Třetí říše a je jedno, že má hákový kříž původ někde z Indie, lze do toho dát různé deriváty německé nacistické symboliky, tvrdě narazí na zákon podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka.

ruská vlajka nemá s vlajkou bývalého sovietskeho zväzu nič spoločné,vlajku ruskej federácie-trikoloru,ktorú spomenul kozaki je možné verejne vyvesiť,vlajku sovietskeho zväzu ako aj ostatné vlajky a symboly hnutí,ktoré nejakým spôsobom potláčajú základné ludské práva a slobody je v SK verejne vyvesovať už zakázané a po úprave zákonov ohladne propagácie týchto hnutí a podpora a propagácia rôznych extrémistiských hnutí a konaní je už nielen zakázané, ale aj trestnoprávne postihnutelné ako trestný čin a je možné v odôvodnených prípadoch za to dostať aj nepodmienečný trest odňatia slobody,nielen nejakú pokutu alebo napomenutie etc...