Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Překážky u silnice

Dobrý den,

soused si instaloval do travního pásu cca 3cm! od silnice dřevěné kolíky. Tento travní pás společně s chodníkem ovšem patří městu. Až pak je jeho plot.

Docela často se tam musím otáčet já i ostatní sousedé, jaká je vymahatelnost odstranění těchto překáže u silnice a vyháhání případné škody na vozidle?

Děkuji.

Aleši, nepotěším Vás. Klidně místo kolíků tam může být plastový patník. Pokud si poškodíte auto, musíte si škodu ughradit sám, nikdo jiný to neuhradí, páč Vy jste způsobil škodu.
Pokud se Vy a sousedi otáčejí přes travní pás, riskujete pokutu Vy i sousedi.
Dějte přesné GPS místa, pak se můžeme bavit o detailech.