Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zahájení správního řízeni pro endostavení se na schuzku UP

Dobrý dne prosím stala se mi nepříjemná věc, z duvodu stěhování se a zkrátka mám toho ted moc a nestíhám nic opoměla jsme se dostavit 22.5. na UP na schuzku , mám práci na dohodu takže i s listečkem volala jsme hned paní uřednici a ta že už posílá zahájení řízení. Proti tomu se mohu do 5 dní od přijetí odvolat. Zajdu tam tedy osobně a sepíšu protokol proč apod. jde mi o to nebudu si vymýšlet žádný závažný duvod tedy alespon pro uřad nemám. Co ted je možné že mě vyhodí z up? Je to pro mě velmi nepříjemná situace pobírám hmotnou nouzi a sama pečuji o tři děti :-( tímto bych neměla nárok ani na žádnou dávku prosím poradíte děkuji

Co ted je možné že mě vyhodí z up?

Přesně tak, nic jiného se ani stát nemůže. Máš si na to myslet.
Omlouvala by tě potvrzená návštěva doktora, nebo potvrzení o pracovním pohovoru. Jestli i něco dalšího, nevím, zkus se podívat na internet.

Věřím, že při osobní návštěvě se dá dát vše do pořádku. Nemusí to být hned na vyhazov, možná mají na ÚP nějaké interní předpisy a "zahájení řízení" se děje vícemébě automaticky, aby byli sami chráněni.

"Řízení" neznamená automaticky "odsouzení".

I to zapomenutí se dá snad vysvětlit, pokud tam nebudou nelidi a pokud to není pravidelné.

Já zkušenost nemám, takže raději budu mlčet :)

Přišlo mi, že by se snad mohli chovat i trochu lidsky. Moje zkušenosti s úřady jsou v naprosté většině případů kladné, jen málokdy jsem narazil na někoho neochotného a snad jen jednou na arogantního (jedna paní z FÚ, která byla ráda, že spočítá čtyřem kočkám nohy).

Každopádně jsem zvědav, jak tazatelka pochodila, ozve-li se.

Na druhou stranu si ale vezmi, jaká skrumáž polovygumovanejch cikánů a podobobných existencí na pracáku takové úřednici projde denně pod rukama. Nemůže to přece brát dvojím metrem.
A vsadil bych boty, že cikánů, co zapomněli přijít na schůzku, budou mračna.

Ne, že mi to tu smažeš, protože používám slovo cikán. To by byl rasismus!